Zelené trhy upgrade 1.2.0.

 

Jestli jste si mysleli, že jsme usnuli na vavřínech, tak jste se mýlili. Na pec ulehneme až na zimu, ale předtím se ještě objevíme! Zatím Vám můžeme prozradit, že to bude v prosinci a bude to velké, a částečně i Vánoční – se stromečky v květináčích a kapry ve vaně. A více info na Vás vybalíme, až příjde ten pravý čas.

Nicméně, rádi bychom se pochlubili také tím, co už umíme. Co děláme a co nás baví i mimo trhů samotných?

Jak už asi většina z Vás ví, otevřeli jsme bistro (viz předchozí článek) . A protože nejsme příliš skromní a k tomu jsme trochu pilní, rádi bychom Vám dobrým jídlem dělali radost i mimo bistra na Bubenské. Takže zde jsou naše plány:

“Pojízdné bistro“ – ozkoušeno na akci „Zažít město jinak“ v Bořivojce. Funguje skvěle! Po tom, co dojde jídlo je možné použít jako střelnici.

 

 

 

Cateringy – ty nás moc baví! Na natáčení, focení, vernisáže, tiskovky či festivaly. Jsme ověření a tímto bychom rádi demonstrovali náš nový slogan: “Pryč s tukovými rohlíky!”

 

 
 

Suroviny do restaurací – funguje to snadně. My dodáme suroviny restauraci, ta pak vaří hezky česky a my to dáme vědět všem co známe. Jednak samolepkou na dveře, díky níž budou lidé vědět, že zde vaří ze surovin Zelených trhů. A jednak propagací restaurace v rámci propagace našich Zelených trhů. Jako to například děláme s restaurací Rest (www.restrest.cz)

 

 
Tento článek je očividně skrytý inzerát. Pokud Vás naše služby zaujaly, neváhejte a ozvěte se na: [email protected]   .

Zatím bez komentáře.

Zanechte komentář