Zelené trhy Na Kampě

 

Mission is possible a Zelenej s Modrým by koukali. Zelené stánky přistávají Na Kampě a vy si budete moci v období od 1. do 15.8. užít nejen nakupování biopotravin, ale také skvělá jídla z nich připravená, stejně jako bohatý doprovodný program.

Přijďte navštívit naše prodejce – těšit se na vás budou například pan a paní Menčíkovi z Broumovska s jejich ovčími výrobky, či biofarmy Sasov a Biopark, které vám nabídnou nejen výborné hovězí maso a vepřové maso, ale také skvělé uzeniny. Zeleninu pro vás vypěstovali pan Kurka a paní Píchová, vždy čerstvé pečivo si můžete koupit u stánku Country Life, osvěžující mošty pak u stánku Fruits True z Vrchlabí a víno vám nabídneme z různých koutů Čech a Moravy.

 

O občerstvení se postarají šéfkuchaři z pražských restaurací, a vy tak budete moci ochutnat, jak vaří z biopotravin například nově připravovaná restaurace Rest . Své kulinářské dovednosti vám předvede šéfkuchař hotelu River Side Honza Ondřejka a redaktor rubriky “Ve vlastní šťávě” Hugo vám ukáže, že umí o jídle nejen psát, ale také ho skvěle připravit.

A jak se na trh dostanete? Sledujte mrkev, bude mít megafon! A za ní půjde banán s jahůdkou a celý zbytek kapely Marimba . O další doprovodný program se postará například  Jakub Johánek aka Joshua (veřejnosti známý jako frontman skupiny 100°C), duo Ejali a Katarína, či Trio Romano . Milovníkům swingu zahrají Sunny Swing Quintet . V pátek, 3. srpna, vytvoří pohodovou atmosféru Chodské slavnosti. Konkretní doprovodný program budeme postupně zveřejňovat na našem facebooku .

PROGRAM:

3. 8. – od 14:00 – Chodské slavnosti: Chodský soubor Mrákov, Domažlická dudácká muzika, taneční skupina Columna

4. 8. – od 15:00 – Trio Romano

5. 8. – od 15:00 – Sunny swing quartet

6. 8. – od 15:00 – Sunny swing quartet

7. 8. – od 15:00 – Sunny swing quartet

8. 8. – od 15:00 – Trio Romano, od 17:30 – Marimba Mama

9. 8. – od 19:00 – Jakub Joshua Johánek a Petr Míkovec in dub

10. 8. – od 15:00 – Biojazz

11. 8. – od 15:00 – Sunny swing quartet

12. 8. – od 15:00 – Trio Romano

13. 8. – od 15:00 – Sunny swing quartet

14. 8. – od 15:00 – Sunny swing quartet

A jako vždy s sebou nezapomeňte vzít své děti. Vypěstují si pórek nebo třeba mrkev – v dětském koutku od Ušito . A zatím co si budou hrát, vy si můžete odpočinout na paletovém sezení od projektu urbanACT .

Těšíme se na Vás!

Zelené trhy probíhají za podpory hlavního města Prahy.


Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Zatím bez komentáře.

Zanechte komentář