Otevíráme Zelené bistro

 

Pronajali jsme si kancelář na Bubenské 1. Je krásná, malá a jde se do ní skrz stejně malou kuchyňku. A hned jak jsme toto duo uviděli, napadla nás myšlenka, jak Vás mimo dobu konání trhů seznámit s tím co děláme, ale hlavně také s našimi zemědělci či chovateli… a otevřeli jsme pro Vás bistro!

Koncept bistra je jednoduchý: My máme suroviny a vy máte k dispozici naší útulnou kuchyňku. Takže zahoďte stud a přijďte si udělat sendvič nebo jiné dobroty z našich surovin. Nebo si kuchyňku rezervujte a uvařte pro Vaše přátele či kolegy. Je plňe vybavená. Nebo zkrátka jen přijďte a ochutnejte, co jsme pro Vás připravili my. Každý den Vám nabídneme polévku, sendviče, něco sladkého a něco malého k obědu či večeři. To vše v biokvalitě.

 

 

 

 

Součásti Zeleného bistra jsou také naši dodavatelé a proto Vás s každým námi připraveným jídlem budeme informovat o tom, z jakých surovin bylo připraveno a od jakého chovatele či zemědělce jsou. Tyto suroviny si pak budete moci koupit přímo u nás v Zeleném bistru.

Tak tedy, přijďte k nám na jídlo nebo jen tak posedět, popovídat si s námi nebo si přečíst noviny či časopis. My Vám nabízíme časopisy od Apetitu , Okolo či Pedal Projectu . A protože noviny a káva vždy patřili k sobě. Dejte si u nás tu naší a budete pěkně čilý. Si?

 

Nezapomeňte, 3. patro, číslo 354 a neklepejte, máme otevřeno! Pondělí až pátek, 9 – 18 hod a jídelníček vždy na našem facebooku.


Tags: bubenská 1   , obědy   , okolo   , pedal project   , Sičily   , snídaně   , večeře   , Zelené bistro  

Zatím bez komentáře.

Zanechte komentář